Linie do produkcji pudeł

Linia-FO

Nasze maszyny można łączyć w linie do produkcji opakowań. Linie można tworzyć z łącząc ze sobą maszyny w następujące konfiguracje:

 

Sloter + drukarka fleksograficzna 1 lub 2 korory

Wykrawarka rotacyjna + drukarka fleksograficzna 1 lub 2 korory

Sloter + Wykrawarka rotacyjna + drukarka fleksograficzna 1 lub 2 korory

 

Ceny i parametry techniczne zależą od potrzeb naszych klientów i są ustalane indywidualnie.

 

Poniżej przedstawimy Linie produkcyjną składającą się ze Wykrawarki Rotacyjnej WR-2000 i jenokolorowej Drukarki Fleksograficznej DF-2000/1600×1000. Linia obsługuje maksymalny wymiar formatki 2000×1000 mm. Linia działa w pełni w trybie automatycznym. Maszyna w standardzie wyposażona jest w automatyczny podajnik formatek, który sam pobiera formatkę ze stosu, dzięki czemu żadna inna maszyna nie ma tak dużej wydajności! Wydajność to 2500 szt/h. Rotacja jest umieszczona na szynach, dzięki czemu możemy rozsuwać moduły co ułatwia  dostęp do poszczególnych zespołów maszyny.

WR-2000 + DF-2000/1600×1000

Linia F 2

Gwarancja:

Nasze maszyny posiadają roczną gwarancję z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy i serwis na terenie całego kraju. Ponadto służymy pomocą techniczną oraz świadczymy obsługę serwisową po upływie gwarancji.
Ponieważ jesteśmy producentem prezentowanej maszyny, gwarancja jest wystawiona przez naszą firmę. Wiąże się to także z ekspresowym serwisem, gdyż wszystkie części posiadamy na miejscu i nie musimy sprowadzać ich od producentów.

 

 

Dane Techniczne:

 

 

Galeria :