Covid 19

PRODUKCJA PRZYŁBIC MEDYCZNYCH

COVID-19

 

Łódź dnia 25.03.2020 r.

Uwaga! W wyniku sytuacji związanej z Koronawirusem COVID-19 informujemy naszych klientów, że na maszynach firmy KRYMA tzn. na Wykrawarkach Walcowych typu MW oraz MWP można produkować przyłbice medyczne z PET.

masca covid 19

W związku z powyższym nieodpłatnie udostępniamy projekt przyłbicy który można wykonać przy użyciu wykrojników poligraficznych płaskich.

Link do projektu PDF

Jeżeli masz taką maszynę to możesz pomóc!!!

Informujemy, że na wydajność maszyny w największym stopniu wpływa: tempo operatora, ilość warstw oraz liczba wykrojów na wykrojniku.

Liczbę wykrojów i ich ułożenie należy dopasować do posiadanego formatu PET.

Do wykonania wykrojnika zaleca się standardowe noże 3 pkt o wysokości 23,8 mm oraz sklejkę o grubości 18 mm. Należy używać jak najmniejszej ilości gumy odbijającej użytek i odpad, gdyż jej nadmiar niepotrzebnie zwiększa opory wykrawania i obciąża maszynę. Zalecamy umieszczenie gumy tylko w miejscach pochwycenia wykroju.

Przy wykrawaniu większej ilości warstw, w celu ochrony pokrycia wału górnego zaleca się korzystać z przekładki w celu ochrony pokrycia wału górnego.

W razie pytań udzielamy bezpłatnie informacji pod adresem mailowym: radek@kryma.pl lub pod numerem telefonu 609 582 999.

Informujemy, że taką linie do produkcji przyłbic medycznych możemy uruchomić w dowolnym mieście w bardzo krótkim terminie.

Naszą ofertę kierujemy głównie do Instytucji Państwowych oraz podmiotów użytku publicznego.


Oferta specjalna