Drukarka fleksograficzna DFK

Drukarka Fleksograficzna DFK to profesjonalna maszyna do nanoszenia nadruku na tekturę falistą. Maszyna wyposażona jest w wysokiej jakości wałki rastrowe które gwarantują wysoką jakość wydruku. Drukarka Fleksograficzna DFK obsługuje formatki o szerokości do 10mb (model DF obsługuje tylko 1mb).

Drukarka Fleksograficzna DFK działa w pełni w trybie automatycznym. Maszyna w standardzie wyposażona jest w automatyczny podajnik formatek, który sam pobiera formatkę ze stosu, dzięki czemu żadna inna maszyna nie ma tak dużej wydajności! Wydajność to 3000 szt/h niezależnie od wielkości i rodzaju formatki. Jest to wartość powtarzalna w każdych warunkach, a nie tylko dla małych pudeł i jest niezależna od wydajności pracownika.

DFK-2000-F

 

Zasada działania :

zd_drukarka2

1. Cylinder formowy
2. Wał stalowy z okładziną gumową
3. Wał stalowy
4. Wał dociskowy
5. Tektura falista
6. Dopływ farby z pompy
7. Odpływ farby do zbiornika

Farba jest pobierana z pojemnika farbowego za pomocą pompy i wpływa po przez kranik wlewowy (6) pomiędzy wał stalowy z okładziną gumową (2) i wał rastrowy (3). Nadmiar farby trafia do zbiorników (7) i spływa powrotem do zbiornika farbowego. Przy użyciu wałka rastrowego farba przenoszona jest na polimer umieszczony na cylindrze formowy (1). Formatka z tektury falistej jest pobierana ze stosu na stole podawczym za pomocą zabieraków i przesuwana pomiędzy wałki podawcze. Następnie wałki podawcze transportują formatkę tekturową pomiędzy cylinder formowy z zamocowanym polimerem, a wał  dociskowy (4). Na skutek docisku polimeru z naniesioną farbą do tektury falistej (5), formatka tekturowa zostaje zadrukowana . 

Drukarki typu DFK (w odróżnieniu do DF) posiadają osobno napędzany cylinder formowy, dzięki czemu nie ma ograniczenia wynikającego z szerokości formatki, a nadruk może być umieszczany w dowolnym miejscu i powielany wielokrotnie na jednej tekturze. Uproszczone jest też pozycjonowanie nadruku, gdyż przesunięcie na szerokości wykonuje się programowo.

 

DFK-1600

DFK-2000-F

DFK-2000

DFK-2000-FO

 

 

Gwarancja: 

Nasze maszyny posiadają roczną gwarancję z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy i serwis na terenie całego kraju. Ponadto służymy pomocą techniczną oraz świadczymy obsługę serwisową po upływie gwarancji. 
Ponieważ jesteśmy producentem prezentowanej maszyny, gwarancja jest wystawiona przez naszą firmę. Wiąże się to także z ekspresowym serwisem, gdyż wszystkie części posiadamy na miejscu i nie musimy sprowadzać ich od producentów.

Dane Techniczne:

 

Film Drukarka fleksograficzna DFK :

Film Drukarka fleksograficzna DFK :

 

 

Kontakt z nami: 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie: odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy nasze maszyny.

Osoba do kontaktu: Grzegorz Bartoszczyk

tel. kom.: 0 609 583 060 (pn-sob od 8.00 do 21.00)
tel./fax: 043 677 64 30 (pn-pt 8.00-19.00; sob 8.00-14.00)

 

Galeria :