Sloter SKA

Slotery naszej firmy to jedne z najwydajniejszych na rynku i najbardziej uniwersalnych maszyn do produkcji opakowań zbiorczych z tektury falistej. Maszyna bez użycia dodatkowych wykrojników i oprzyrządowania może wykonywać gotowe wzory z dowolnej tektury falistej.

Sloter automatyczny SKA pozwala wykonać wszystkie najpopularniejsze pudła, a jego przestawienie z wymiaru na wymiar zajmuje kilkanaście sekund.

Sloter ten różni się od modelu SK stopniem automatyzacji. Nastawy urządzenia w tym przesuw głowic realizowane są za pomocą serwo-silników.

Maszyna posiada w programie kalkulator pudeł, który oblicza wymiary opakowania. Umożliwia to nam wprowadzenie parametrów takich jak: długość, szerokość, wysokość, długość klapki klejowej, grubość tektury, typ wymiaru: wewnętrzny lub zewnętrzny, wybór na którym boku ma się znajdować klapka klejowa. Program oblicza wymiar formatki, długość, szerokość, rozstaw głowic i ustawia wszystkie podzespoły pod zadane parametry opakowania.

Slotery typu “SK” i “SKA” mogą wykonać pudła z formatki o szerokości dochodzącej do 10.000mm.

Sloter SKA działa w pełni w trybie automatycznym. Maszyna w standardzie wyposażona jest w automatyczny podajnik formatek, który sam pobiera formatkę ze stosu. Przy pracy z użyciem podajnika wydajność maszyny to 2000 szt/h, która jest niezależna od wydajności pracownika.

Sloter SKA

Maszyna w jednym cyklu: 
– pobiera arkusz tektury ze stosu na stole podawczym 
– biguje arkusz poprzecznie 
– wycina szczeliny w pudle
– wycina klapkę do klejenia 
– wyrzuca wykonane pudło na paletę lub stół odbiorczy. 

 

Przykładowe możliwości:

 

Zasada działania :

Formatka jest pobierana ze stosu na stole podawczym za pomocą zabieraków i przesuwana pomiędzy wałki podawcze. Następnie przechodzi przez wałki na których umieszczone są krążki z bigami, które nagniatają tekturę w miejscach zgięcia i przesuwają dalej. Dalej umieszczone są wałki z nożami górnymi (rys powyżej) i nożami dolnymi. Noże górne wykonują szczelinę pomiędzy klapami pudła. W przypadku Sloterów typu S oraz SW – rozstawy A, B, C , D, E i F nastawia się ręcznie po przez odpowiednie rozmieszczenie głowic i noży. Slotery typu SK posiadają tylko jeden nóż, a rozstawienia E i F wykonywane są automatycznie wg zadanego w programie wymiaru pudła. W Sloterach typu SKA proces zmiany wymiaru i typu pudła odbywa się w pełni automatycznie.

SKA-2500

Sloter SKA

SKA-2800

Sloter SKA

 

 

Gwarancja: 

Nasze maszyny posiadają roczną gwarancję z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy i serwis na terenie całego kraju. Ponadto służymy pomocą techniczną oraz świadczymy obsługę serwisową po upływie gwarancji. 
Ponieważ jesteśmy producentem prezentowanej maszyny, gwarancja jest wystawiona przez naszą firmę. Wiąże się to także z ekspresowym serwisem, gdyż wszystkie części posiadamy na miejscu i nie musimy sprowadzać ich od producentów.

 

Wyposażenie opcjonalne: 

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać dowolną konstrukcję wg indywidualnych potrzeb (np. o szerokości roboczej 3000mm) oraz wyposażyć ją w dodatkowe opcjonalne wyposażenie (np sekcję wycinającą otwory wentylacyjne). 
Poniżej przedstawione są przykłady niestandardowych modyfikacji:

 

Przykładowe wyposażenie opcjonalne:
– Odbiorczy stół rolkowy
– Zespół odbiorczych stołów rolkowych
– System docisku stosu formatek na stole podawczym
– Dostawka z głowicami ze znacznikami litrowo-numerycznymi wg potrzeb klienta
– Dostawka z kompletem głowic do otworów transportowych 
– Dostawka z kompletem głowic wycinających otwory wentylacje ( 4 otwory)
– Zespół zagniatający(spłaszczający) klapkę klejową

Dane Techniczne:

 

 

Film Sloter Kombinowany SKA :

Kontakt z nami: 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie: odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy nasze maszyny.

Osoba do kontaktu: Grzegorz Bartoszczyk

tel. kom.: 0 609 583 060 (pn-sob od 8.00 do 21.00)
tel./fax: 043 677 64 30 (pn-pt 8.00-19.00; sob 8.00-14.00)

 

Galeria :