Sloter kombinowany SK

Slotery naszej firmy to jedne z najwydajniejszych na rynku i najbardziej uniwersalnych maszyn do produkcji opakowań zbiorczych z tektury falistej. Maszyna bez użycia dodatkowych wykrojników i oprzyrządowania może wykonywać gotowe wzory z dowolnej tektury falistej.

Sloter Kombinowany pozwala wykonać wszystkie najpopularniejsze pudła z katalogu fefco i nie tylko.

Możemy skorzystać z gotowych receptur zawartych w programie maszyny.

Program obsługiwany przez ekran dotykowy zawiera kalkulator pudeł, który obliczy wymiar formatki (długość, szerokość), rozstaw bigów oraz pozycje głowic.

Slotery SK zawierają patent pozwalający na szybką zmianę wysokości pudła i długości szczelin po przez zmianę w programie bez ingerencji mechanicznej. System ten umożliwia obsługę formatek o szerokości nawet do 10mb (model SW obsługuje tylko formatki do szerokość 1m).

Sloter SK działa w pełni w trybie automatycznym. Maszyna w standardzie wyposażona jest w automatyczny podajnik formatek, który sam pobiera formatkę ze stosu, dzięki czemu żadna inna maszyna nie ma tak dużej wydajności! Wydajność do 2000 szt/h, która jest niezależna od wydajności pracownika.

Sloter kombinowany SK

Maszyna w jednym cyklu: 
– pobiera arkusz tektury ze stosu na stole podawczym 
– biguje arkusz poprzecznie 
– wycina szczeliny w pudle 
– obcina formatkę na odpowiednią długość
– wycina klapkę do klejenia 
– wyrzuca wykonane pudło na paletę lub stół odbiorczy.

 

Przykładowe możliwości:

 

Zasada działania :

 

Formatka jest pobierana ze stosu na stole podawczym za pomocą zabieraków i przesuwana pomiędzy wałki podawcze. Następnie przechodzi przez wałki na których umieszczone są krążki z bigami, które nagniatają tekturę w miejscach zgięcia i przesuwają dalej. Dalej umieszczone są wałki z nożami górnymi (rys powyżej) i nożami dolnymi. Noże górne wykonują szczelinę pomiędzy klapami pudła. W przypadku sloterów typu S oraz SW – rozstawy A, B, C , D, E i F nastawia się ręcznie po przez odpowiednie rozmieszczenie głowic i noży. Slotery typu SK posiadają tylko jeden nóż, a rozstawienia E i F wykonywane są automatycznie wg zadanego w programie wymiaru pudła.

 

SK-2500

Sloter kombinowany SK

SK-2800

Sloter kombinowany SK

Gwarancja: 

Nasze maszyny posiadają roczną gwarancję z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy i serwis na terenie całego kraju. Ponadto służymy pomocą techniczną oraz świadczymy obsługę serwisową po upływie gwarancji. 
Ponieważ jesteśmy producentem prezentowanej maszyny, gwarancja jest wystawiona przez naszą firmę. Wiąże się to także z ekspresowym serwisem, gdyż wszystkie części posiadamy na miejscu i nie musimy sprowadzać ich od producentów.

 

Wyposażenie opcjonalne: 

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać dowolną konstrukcję wg indywidualnych potrzeb (np. o szerokości roboczej 3000mm) oraz wyposażyć ją w dodatkowe opcjonalne wyposażenie (np sekcję wycinającą otwory wentylacyjne). 
Poniżej przedstawione są przykłady niestandardowych modyfikacji:

 

Przykładowe wyposażenie opcjonalne:
– Odbiorczy stół rolkowy
– Zespół odbiorczych stołów rolkowych
– System docisku stosu formatek na stole podawczym
– Dostawka z głowicami ze znacznikami litrowo-numerycznymi wg potrzeb klienta
– Dostawka z kompletem głowic do otworów transportowych 
– Dostawka z kompletem głowic wycinających otwory wentylacje ( 4 otwory)
– Zespół zagniatający(spłaszczający) klapkę klejową

Dane Techniczne:

 

 

Film Sloter Kombinowany SK :

 

 

 

Kontakt z nami: 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie: odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy nasze maszyny.

Osoba do kontaktu: Grzegorz Bartoszczyk

tel. kom.: 0 609 583 060 (pn-sob od 8.00 do 21.00)
tel./fax: 043 677 64 30 (pn-pt 8.00-19.00; sob 8.00-14.00)

Galeria :