Wykrawarka walcowa MWP

Wykrawarki Walcowe MWP to maszyny uniwersalne i stosunkowo niedrogie. Często wybierane przez naszych klientów ze względu na możliwość pracy na wykrojach o wysokich gabarytach. Można na tych maszynach wykonać dowolny wzór i używać różnych materiałów takich jak folie twarde i miękkie, tektury faliste, kartony, pianki, papiery, skóry, tworzywa sztuczne i wielw innych. W przypadku opakowań z tektur falistych otrzymujemy gotowy produkt w postaci nabigowanego i wyciętego wzoru.

W naszej ofercie posiadamy dwie wersje wykrawarek walcowych: MW i MWP. Typ MWP jest dodatkowo wyposażony w pasowy napęd stołów i jest przeznaczony do ciężkich wykrojników.

Firma Kryma produkuje te maszyny od 40 lat i są to najlepsze maszyny tego typu. Posiadają najwyższe parametry na rynku oraz są proste w obsłudze i konstrukcji.

MWP-1500

Zasada działania  1. Nakładamy wykrawany materiał na płaski wykrojnik poligraficzny.
  2. Następnie przepuszczamy wykrojnik z nałożonym materiałem przez zespól wałów maszyny. Zespól tworzą: stalowy wał tzw. twardy i wał z specjalną okładziną tzw. wał miękki. Do wykrawania twardych materiałów zaleca się stosowanie dodatkowej przekładki w celu ochrony wału miękkiego przed uszkodzeniem.
  3. Oddzielamy wycięty materiał od wykrojnika. Otrzymany materiał będzie dokładnym odwzorowaniem kształtu umieszczonego na wykrojniku. Na wykrojniku oprócz noża tnącego, mogą znajdować się: bigi (tworzące miejsca zagięcia), perforacje, specjalne pofalowane noże tworzące bezpieczną krawędź itd. Nie ma ograniczeń dotyczących kształtu i rodzaju wykroju.
  4. Należy oddzielić odpad od użytku.

MWP-1500

MWP-1500

MWP-1800

mwp_1800

MWP-2200

mwp_2200

MWP-2500

MWP_2500

 

 

Gwarancja: 

Nasze maszyny posiadają roczną gwarancję z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy i serwis na terenie całego kraju. Ponadto służymy pomocą techniczną oraz świadczymy obsługę serwisową po upływie gwarancji. 
Ponieważ jesteśmy producentem prezentowanej maszyny, gwarancja jest wystawiona przez naszą firmę. Wiąże się to także z ekspresowym serwisem, gdyż wszystkie części posiadamy na miejscu i nie musimy sprowadzać ich od producentów.

Dane Techniczne:

 

Film Wykrawarka walcowa MWP :

 

 

Kontakt z nami: 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie: odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy nasze maszyny.

Osoba do kontaktu: Grzegorz Bartoszczyk

tel. kom.: 0 609 583 060 (pn-sob od 8.00 do 21.00)
tel./fax: 043 677 64 30 (pn-pt 8.00-19.00; sob 8.00-14.00)

 

Galeria :