Wykrawarka rotacyjna

Sloter SW to najwydajniejsza na rynku i najbardziej uniwersalna maszyna do produkcji opakowań zbiorczych z tektury falistej. Maszyna bez użycia dodatkowych wykrojników i oprzyrządowania może wykonywać gotowe wzory dowolnej tektury falistej.

Maszyna w standardzie wyposażona jest w automatyczny podajnik formatek, który sam pobiera formatkę ze stosu, dzięki czemu żadna inna maszyna nie ma tak dużej wydajności! Wydajność to 3000 szt/h niezależnie od wielkości i rodzaju formatki. Jest to wartość powtarzalna w każdych warunkach, a nie tylko dla małych pudeł i niezależna od wydajności pracownika.

WR200open_n

Zasada działania:  

 

 

 

 

Formatka z tektury falistej jest pobierana ze stosu na stole podawczym za pomocą zabieraków i przesuwana pomiędzy wałki podawcze. Następnie wałki podawcze transportują formatkę tekturową pomiędzy cylinder wykrojnikowy z zamocowanym wykrojnikiem, a wałek poliuretanowy tzw. miękki. Na skutek docisku noży wykrojnika do okładziny poliuretanowej, formatka tekturowa zostaje wycięta i nabigowana. Odpad zostaje pocięty na mniejsze fragmenty przez  sekcje rozdrabniającą wykrojnika. Następnie ogumowanie wykrojnika wypycha odpady i gotowy wykrój z pomiędzy noży na paletę lub stół odbiorczy

WR-2000

s2500-F-B

* cena zawiera transport na terenie całej Polski, montaż, szkolenie operatora i uruchomienie u klienta.

 

Gwarancja: 

Nasze maszyny posiadają roczną gwarancję z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy i serwis na terenie całego kraju. Ponadto służymy pomocą techniczną oraz świadczymy obsługę serwisową po upływie gwarancji. 
Ponieważ jesteśmy producentem prezentowanej maszyny, gwarancja jest wystawiona przez naszą firmę. Wiąże się to także z ekspresowym serwisem, gdyż wszystkie części posiadamy na miejscu i nie musimy sprowadzać ich od producentów.

Dane Techniczne:

 

WR-2000_n

 

 

Film Wykrawarka rotacyjna WR :

 

 

Kontakt z nami: 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie: odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy nasze maszyny.

Osoba do kontaktu: Grzegorz Bartoszczyk

tel. kom.: 0 609 583 060 (pn-sob od 8.00 do 21.00)
tel./fax: 043 677 64 30 (pn-pt 8.00-19.00; sob 8.00-14.00)

Galeria :